VIII FESTIWAL CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE, 25.11.2018

Jest to festiwal muzyki chrześcijańskiej, odbywający się corocznie w Warszawie od 2011 roku,  jeden z największych festiwali muzycznych o tej tematyce w Warszawie. 
Wydarzenie od początku odbywa się w Dobrym Miejscu na warszawskich Bielanach. W roku 2013 festiwal odbył się w Amfiteatrze w Parku Sowińskiego. 
W 2017 roku wydarzenie odbyło się 26 listopada w Arena Ursynów. Wydarzenie organizuje Fundacja Chrześcijańskie Granie.
Festiwal prezentuje premiery oraz debiuty. Ma rolę integracji różnych środowisk. Na jednej scenie zagrają amatorzy, debiutanci i profesjonaliści. 
W konkursie Premiery zostają wytypowane najlepsze nowe  utwory przez listy przebojów muzyki chrześcijańskiej: ­Lista z Mocą, Złota 10 Radia Warszawa i Muzyczne Dary. 
25 listopada 2018 roku na Arenie Ursynów w ramach 8.edycji festiwalu odbędzie się koncert Debiuty im. Moniki Brzozy, zagrają: 
Let Him Run, Duża Rajska Kawa, siostra Julita Zawadzka, StronaB, Kuba Kornacki i Kanaan oraz ksiądz Andrzej Daniewicz(La Pallotina). 
Bilety można kupić na EVENTIM.PL
Wydarzenie odbywa się z błogosławieństwem: Kard. Kazimierza Nycza - Metropolity Warszawskiego, Abp. Stanisława Gądeckiego - Metropolity Poznańskiego, Przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski, Abp. Marka Jędraszewskiego - Metropolity Krakowskiego, Abp. Adama Szala - Metropolity Przemyskiego, Abp. Józefa Kupnego - Metropolity Wrocławskiego, Bp. Romualda Kamińskiego - Biskupa Warszawsko - Praskiego, Bp. Artura Mizińskiego - Sekretarza Generalnego Konferencji Episkopatu Polski
PROGRAM 8.FESTIWALU CHRZEŚCIJAŃSKIE GRANIE 2018
* ROZPOCZĘCIE FESTIWALU – 14.00
* MSZA ŚWIĘTA
* KONCERT DEBIUTY IM. MONIKI BRZOZY: LET HIM RUN /S.JULITA ZAWADZKA / 
DUŻA RAJSKA KAWA
* GOŚĆ SPECJALNY: WYRWANI Z NIEWOLI / HERES
* PREMIERA 2017: STRONA B
*KONCERT PREMIERY 2018: KUBA KORNACKI I KANAAN
* UWIELBIENIE: KS. ANDRZEJ DANIEWICZ (LA PALLOTINA)