WAKACYJNY DZIEŃ SKUPIENIA DLA MUZYKÓW KOŚCIELNYCH, 01.07.2020

Z powodu wciąż jeszcze niepewnej sytuacji odwołane zostały wakacyjne rekolekcje dla muzyków kościelnych, które miały się odbyć w dniach 30 czerwca – 2 lipca br. w Głębinowie.
Nie chcę jednak rezygnować z naszego spotkania, dlatego serdecznie zapraszam wszystkich muzyków kościelnych diecezji gliwickiej, a także opolskiej na całodniowy wakacyjny dzień skupienia, który odbędzie się 1 lipca br. (środa) w Ośrodku Edukacyjno-Formacyjnym Diecezji Gliwickiej w PławniowicachRozpoczęcie o godz. 9.30. W programie: konferencja, adoracja Najświętszego Sakramentu, okazja do spowiedzi, Msza święta, różaniec i nabożeństwo, a także zwiedzanie pałacu i parku w Pławniowicach oraz wizyta w ludwisarni w pobliskim Taciszowie. Spotkanie rozpocznie się przy kawie, popołudniu zaplanowany jest obiad, a na zakończenie dnia kolacja przy grillu.
Serdecznie zapraszam wszystkich muzyków kościelnych do udziału w takiej formie skupienia, ale i towarzyskiego spotkania. Ze względów organizacyjnych proszę o zgłoszenia udziału do 19 czerwca – wtedy też potwierdzimy ostatecznie, czy spotkanie się odbędzie i jakie będą koszty udziału. Zgłoszenia na adres mailowy: a_kozak@kuria.gliwice.pl
Pozdrawiam serdecznie i oczekuję na spotkanie
Ks. Adam Kozak, referent diecezji gliwickiej ds. muzyki kościelnej